Hoe bereken je kinderopvang als je voor 32 uur moet werken van UWV om je Wajonger bent ?
Wegens geen hulp in reintergratie en ik 32 uur moet opvang zoeken. Hoop ik op uitleg van ouders die hier mee bekent zijn
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wegens geen hulp in reintergratie en ik 32 uur moet opvang zoeken. Hoop ik op uitleg van ouders die hier mee bekent zijn
het is bijna een puber
Oeps... dit zegt misschien meer over ons (als ouders) dan over (een van onze) abc'tjes.
Wie schrijft ons een leerrijk verhaal, die we haar kunnen laten lezen waarom ouders soms "streng" moeten zijn.
(voor alle duidelijkheid: zo "streng"zijn we niet :) )
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing