mijn vriendin is zwanger. Heb ik voor abortus of andere dingen om de baby weg te halen toestemming van mijn ouders nodig?
informatie graag mijn vriendin is 8dagen overtijd ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.
informatie graag mijn vriendin is 8dagen overtijd ?
Is het zo dat de groeischijf hierdoor beschadigd raakt en het kind niet goed meer zal groeien?
-> http://www.pt-nijmegen.nl/krachttraining_voor_kinderen.htm
Beste lezers,
Sinds 3 jaar heb ik een relatie.Wij zijn even uit elkaar geweest en nu terug bij elkaar.Reden hiervoor was dat hij had gelogen&vreemd was gegaan.Hij beweert dat hij verandert is&van zijn fouten heeft geleerd.Hij doet echt zn best maar ik ben nog jaloers&heb twijfels.Ik kom maar niet van dit gevoel af.Ik weet niet hoe ik ermee om moet gaan.Ik hou van hem.Ik heb hem uitgelegd dat ik er moeite heb&hij zegt dat hij volkomen begrip voor heeft&zegt ervan te hebben geleerd.
Mijn vraag aan jullie is of jullie tips hebben hoe ik van mijn jaloezie af kom?Als hij ergens naartoe gaat denk ik dat hij met vrouwen is.Ik heb er echt moeite mee.
Alvast bedankt!!
Gr,
Danielle
Ik ben de afgelopen maand te laat begonnen met de pil na mijn stopweek. Nu heb ik op de 7de dag sex gehad en 4 dagen erna weer vergeten. Dit was omdat ik zo misselijk was. Ik heb dit 2 dagen extreem gehad. Nu voel ik alsof ik ongesteld moet worden maar dat wilt niet komen, ik heb nu nog 6 pillen te slikken tot mijn stopweek? Zal ik nu zwanger kunnen zijn ?
Zelf heb ik altijd keurig geleefd. Geen topsalaris, maar zuinig geleefd en een beetje gespaard. Enkele familieleden (vader en broer) hebben schulden. Vader is hertrouwd, heeft vijf kinderen, weinig contact. Broer, ongetrouwd. Moeder hertrouwd, heeft koophuis, maar geen spaargeld of spullen van waarde. Ik ben enorm bang dat als zij komen te overlijden, ik dan hun schulden erf en/of voor alle afwikkelingen moet zorgen.
Hoe voorkom ik problemen op dit gebied? Ik ben dertiger, ongetrouwd, kinderloos, huurhuis, net geen modaal inkomen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing