Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kom ik weer onder de mensen?

Momenteel ben ik werkloos en ik heb niet erg veel hobby's. Sociaal ben ik niet erg vaardig, maar tegelijkertijd heb ik wel de behoefte aan contact (en liefde) natuurlijk.
Heeft iemand een idee hoe ik wat meer onder de mensen kan komen? En hoe ik min of meer succesvol daarin kan zijn? Vaak is het namelijk zo dat ik niet zo goed weet hoe ik een gesprek moet voeren.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe kan ik het beste mijn stamboom onderzoeken?

Is er bijvoorbeeld een goede site of andere instantie die (gratis) helpt bij het zoeken van je stamboom?

Toegevoegd na 1 minuut:
Mijn familienaam is overigens Van den Berg. Mijn moeder heet Schager. Mijn oma (van moederskant) heet Pelleboer (van de weerman, dat weten we wel zeker.) Mijn vader heet dus Van den Berg, mijn oma Hondema.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing