Weet iemand mischien een curcus ondernemerschap?
Omdat ik wil beginnen als zelfstandige zoek ik een curcus(geen studie) die hiebij past op mavp/vmbo/mbo niveau? iemand een sugestie ? ik vind alleen maar hbo studies
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Omdat ik wil beginnen als zelfstandige zoek ik een curcus(geen studie) die hiebij past op mavp/vmbo/mbo niveau? iemand een sugestie ? ik vind alleen maar hbo studies
Toegevoegd na 8 minuten:
Ik ben een 2e onderneming aan het opzetten, maar wil nooit iemand in diskrediet brengen. En dat is soms best moeilijk. Volgens sommige ondernemers moet je soms wel een kreng zijn om te kunnen bestaan. dat ligt niet in mijn aard, krijg wel eens commentaar dat ik TE goed ben. kan ik dan maar beter vrijwilligers werk gaan doen, of toch maar bewijzen dat het op een oprechte manier kan!?
Welke belastingen moeten bedrijven allemaal betalen? Ik kom tot nu toe alleen op Vennootschapsbelasting, BTW en dividendbelasting. Welke zie ik nog over het hoofd? En weet iemand een site met informatie over belastingen voor bedrijven, uitzonderingen, belastingvoordelen enzovoort?
Toegevoegd na 4 minuten:
Het betreft een BV. Ik moet uitzoeken of Nederland een goede vestigingsplaats is voor een nieuwe BV.
Toegevoegd na 2 uur:
Bedankt allemaal voor de antwoorden. Ik lees ergens dat royalty's onbelast zijn, hoe zit dat precies?
Toegevoegd na 2 uur:
Bedankt allemaal voor de antwoorden. Ik lees ergens dat royalty's onbelast zijn, hoe zit dat precies?
Samen met nog iemand wil ik een bedrijf opstarten.
Is het dan een goed idee om ieder een eigen bv op te richten en die dan weer onderbrengen in een holding?
Het idee is om in die bv's privé en zakelijk te scheiden en omdat we elk een bv hebben kunnen we bepaalde zakelijke dingen ook scheiden.
Is dit een goed idee of zijn er betere mogelijkheden.
Hoe komen mensen op en bedrijfsnaam?
Welke aspecten moet je gebruiken om tot een goede naam te komen?
Toegevoegd na 7 minuten:
Mijn initialen zou ik niet gebruiken, aangezien het CV wordt, en dan denkt men misschien aan centrale verwarming :-)) terwijl ik bv. een evenementen bureau wil opstarten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing