Ik heb gelezen dat een atoombom werkt door kernsplitsing. Waarom splitsen we dan alleen uranium en niet bijvoorbeeld een stuk papier?
Alles bestaat uit atomen maar niet alles kan blijkbaar gesplitst worden. Hoe kan dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Alles bestaat uit atomen maar niet alles kan blijkbaar gesplitst worden. Hoe kan dat?
dit is een vraag van mijn huiswerk
Hiernaast zijn ze het dak opnieuw aan het dekken. Prima. Valt op dat de brander gebruikt om de terrollen te smelten veel lawaai maken. Wat veroorzaakt dat geluid nu precies?
Kun je de hoeveelheid licht meten, zonder het ergens op te laten vallen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing