Kan een vogel worden geraakt door bliksem als die vliegt?
Aangezien vogels vrij hoog vliegen zouden deze kunnen worden geraakt door de bliksem?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
Aangezien vogels vrij hoog vliegen zouden deze kunnen worden geraakt door de bliksem?
Nadat het water gezuiverd is, wat wordt er met de uitwerpselen gedaan? Wordt dit op het land gebruikt of verbrand?
Gisteravond vlogen de zwaluwen ontzettend laag vandaag is het prachtig "droog" zomerweer. Het spreekwoord zegt: Vliegen de zwaluwen laag Wordt het Slecht/nat weer vandaag, vliegen ze echter hoog dan blijft het waarschijnlijk droog. Mijn conclusie is dat zwaluwen geen spreekwoorden begrijpen...... of kloppen de spreekwoorden niet ? ..... Wie heeft hierop het juiste antwoord ?
Vandaag bracht ik met de kinderen Jerseykoeien uit de wei naar binnen voor het melken. Daarbij viel op dat de koeien met horens de juiste kant op moesten worden gestuurd (door er aan de andere kant dicht langs te lopen en/of hand op de kont te leggen). De koeien die echter géén horens hadden konden we rustig laten want die kwamen vanzelf achter de rest aan. De boer zei dat dit altijd zo was.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing