Kun je voetschimmel bestrijden met bleekmiddel?
Het lijkt mij dat er andere werkende stoffen in een kalknagel/voetschimmel medicijn zitten maar iemand probeert dit en ik twijfel eraan of dat wel zin heeft.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het lijkt mij dat er andere werkende stoffen in een kalknagel/voetschimmel medicijn zitten maar iemand probeert dit en ik twijfel eraan of dat wel zin heeft.
Het is weer zo ver, ik heb keelontsteking, morgenvroeg dus bezoekje brengen aan de huisarts.
Nu heb ik sws al 2x de antibiotica Broxil gehad tegen keelontsteking maar ik kreeg daar ook altijd last van een schimmelinfectie bij me vagina van.
Nu vraag ik me dus af of het zin heeft om morgen te vragen of ik een andere antibiotica krijgen kan.
Oftewel; heb je bij de ene antibiotica eerder kans op een schimmelinfectie dan bij een andere?
Ik heb anderhalf jaar lang dagelijks
zelf Forsteo tegen botontkalking ingespoten . Wie kan mij meer vertellen over dit medicijn. Ik kan maar niet in contact komen met mensen die dit medicijn ook hebben
gebruikt en wat hun ervaring is?
Ik ben vanaf vandaag weer begonnen met vitamine B12 injecties.
Ik moet nu een haljaar lang elke maand een injectie laten zetten bij de huisarts.
Maar een paar uur na de injectie kreeg ik spierpijn in mijn benen, vooral als ik bijvoorbeeld een stukje heb gefietst is de spierpijn heel erg.
2jaar terug heb ik deze injecties ook gehad maar of ik hierbij ook spierpijn heb gehad kan ik me niet meer herinneren.
Er staat verval datum 02/2013 kan ik deze nog bewaren of moet ik ze weggooien
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing