Waarom is het Fries een taal en waarom bijv. het drents een dialect?Oat moan!?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik koop de kaarten, ga postzegels halen enz...
Onderzoeksvraag voor nederlands.
Dit dan voor alle nieuwe gevallen voor 't nemen van honden (bijv. vanaf 1 jan. 2011, ik noem maar iets).
Over hoe dat er inhoudelijk zou moeten uitzien, da's voor latere uitwerking... Maar 't gaat me om 't idee.
Een goed gemotiveerde potentiële eigenaar zou ook zonder problemen zo'n bewijs moeten kunnen halen. (Daar moet de theorie/praktijk van 't bewijs dan ook op gericht zijn. Niet dat je een volleerd bioloog hoeft te zijn bijvoorbeeld...)
(Uiteraard kan er ook over andere dieren worden gediscussieerd en er kan mee worden vergeleken, maar 't gaat me bij deze vraag alleen om honden.)
Je kan 't betuttelend vinden: maar ik denk dat 't zowel goed zou zijn voor de honden alswel voor 't publiek die vaak bang is voor honden.
Soms weet je beter, maar op een bepaald moment wordt je niet begrepen door meerderheid om je heen die gelijkgestemd zijn.Ga je dan toch even mee door hun "taal" te spreken om "Normaal" gevonden te worden, terwijl je dan nog steeds beter weet, of blijf je bij je eigen visie, met als risico uit de groep gestoten te worden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing