Waarom helpt paracetamol niet?
Als ik hoofd pijn heb en een paracetamol neem, werkt het niet.
Mijn hoofdpijn gaat wel weg als ik Panadol plus neem.
Hoe kan dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik hoofd pijn heb en een paracetamol neem, werkt het niet.
Mijn hoofdpijn gaat wel weg als ik Panadol plus neem.
Hoe kan dat?
Ik ben de laatste tijd steeds vaker heel verkouden, dus snotterig en hoor veel minder. Ik wil hier echt van af en vroeg me af of iemand een goed middel heeft tegen verkoudheid. Ivm drukke studie zou dit wel handig zijn!
Weet iemand de naam van de antibiotica tegen bacteriële buikgriep? Ik weet dat er geen antibiotica tegen virale buikgriep is.
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing