van wie is de uitspraak 'er zijn leugens, grote leugens en statistieken' afkomstig of aan wie wordt die toegeschreven?
waarschijnlijk geen nederlander, dus het kan gaan om een engels citaat
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
waarschijnlijk geen nederlander, dus het kan gaan om een engels citaat
In het liedje van Coolio - Gangsta's paridise wordt in het laatste refrein gezongen: "I guess they front"
Het laatste refrein is:
Power and the money, money and the power
Minute after minute, hour after hour
Everybody's running, but half of them ain't looking
What's going on in the kitchen, but I don't know what's cookin'
They say I gotta learn, but nobody's here to teach me
If they can't understand it, how can they reach me
I guess they can't, I guess they won't
I guess they front, that's why I know my life is out of luck, fool
Ik vind het op t internet nergens, maar in mijn boek spreekt men over dialogaal professionaliteit
je ziet het bij grote bedrijven zo aangegeven op de website, zelfs PTT post
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing