Is 'gek zijn op' een heel werkwoord?
Ik weet niet of 'gek zijn op' een heel werkwoord is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik weet niet of 'gek zijn op' een heel werkwoord is.
Bijvoorbeeld het toetsenbord is DOA (Death On Arrival).
Als pesterijtje in de liefde wordt er (waarschijnljk vooral bij jongeren) een kort liedje gezongen. '... En ... Zaten in een bootje'. Weet iemand ongeveer waar dat vandaan komt en in welke periode/jaar dat ongeveer begonnen is? Is het een oud plagerijtje? Misschien dat een oudere generatie weet of ze het vroeger al hoorden.
Ik heb er heilig van overtuigd dat je juiste spelling herdenkingstocht is. Een vriend van mij zegt dat spellingstechnisch herdenkings tocht goed is.
Wie heeft gelijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing