Waarom zitten er West-Vlaamse woorden in het bilkert?
Bilkert is het dialect van Het Bildt in Friesland. Dat dialect lijkt een beetje op Fries, maar is geen Fries.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bilkert is het dialect van Het Bildt in Friesland. Dat dialect lijkt een beetje op Fries, maar is geen Fries.
dat kan ik niet uitleggen ik snap het verschil niet?
Mijn vocabularium van Grieks én Latijn is echt slecht de laatste tijd. We hebben elk vak 4 uur/week. Elke les krijgen we een blad voc. om te leren (+ stamtijden bij LA). Ik weet niet waardoor het komt, maar mijn toetsen (elke keer 5 woordjes) zijn slecht tot heel slecht waardoor mijn percentage nu veel lager ligt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing