Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

waarom moet je bij alimentatie weer elke maand geld aan de belastingdienst terug betalenwaarom niet meteen een nettobedrag?

zo heb je nog geen bedrag wat je vrij kunt besteden elke maand,maar moet je een gedeelte bewaren om weer af te dragen aan de belasting,en de ex krijgt het elke maand terug
zie niet wat daar zo handig aan is,alleen maar verwarrend.
geef dan alleen wat overblijft.
weet je tenminste wat je nu echt krijgt.

16 jaar geleden

Stel er is een zeer ernstig ongeluk met de kerncentrale in Borselen, wat doe je?

Bij een matige zuidwestenwind raakt een groot deel van nederland besmet met radioactiviteit, je kan nog weg, je kan ook blijven, wat doe je?

Toegevoegd na 6 minuten:
Bedenk wel dat binnen een kwartier alle verkeer vast staat .!!!!!!

Toegevoegd na 2 dagen:
Uit veel antwoorden blijkt nu wel dat veel mensen totaal niet weten wat te doen, vluchten is geen enkele optie, omdat al die vluchters vast komen te zitten in het verkeer.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Als er een oorlog uitbreek, ben jij dan bereid te vechten voor je 'vaderland'?

Als Nederland in oorlog raakt, zou jij dan gaan vechten voor je land?, Waarom wel of waarom niet.
Mocht je zelf te oud zijn o.i.d.: zou je het goedkeuren als je kinderen/familie/vrienden zich zouden aanmelden.
Je moet dit wel zien als je 'vaderland' verdedigen.
Een hypotetisch senario, maar graag eerlijk & serieus antwoord.

Toegevoegd na 3 minuten:
Het gaat hier niet om of vechten/oorlog moreel etisch vindt, maar om dat Nederland verdedigt moet worden.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing