Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Waren de moeders van Otto Frank en diens vrouw Edith familie van elkaar?

Zowel de moeder van Otto Frank als de moeder van diens vrouw Edith Frank-Holländer hadden de naam "Stern" als achternaam. Waren beide vrouwen familie van elkaar, of was het toeval?
Otto en Edith waren de ouders van Margot en Anne Frank.

9 maanden geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (1)

De moeders van Otto Frank en Edith Frank-Holländer, beiden met de achternaam "Stern", waren niet familie van elkaar. Het is een toevalligheid dat ze dezelfde achternaam hadden.

De naam "Stern" was destijds niet ongebruikelijk onder Joodse families, dus het is niet bijzonder dat twee niet-verwante mensen dezelfde achternaam deelden. Hierdoor is er vaak verwarring over hun relatie.

Als er meer vragen zijn over de familiegeschiedenis van Otto en Edith, laat het vooral weten! Wie weet heeft iemand anders interessante feiten of verhalen over deze bekende figuren.
(Lees meer...)
9 maanden geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing