hoelang kan ik mijn koekjesdeeg laten stollen?
een koekjesdeeg met suiker, zelfrijzende bloem, eigeel en boter
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
een koekjesdeeg met suiker, zelfrijzende bloem, eigeel en boter
Ik wil een wafel bakken en daar dan chocolade op doen. Alleen als ik dat doe dan stolt de chocolade niet
In vond een recept voor een 'siroop' over gegrilde eendensate:
In pan 1/2 eetlepel boter verhitten, sjalotje ca. 1/2 minuut fruiten. 1 dl Fond toevoegen en 3 minuten op hoog vuur inkoken. Saus zeven. 1 dl Port en 2 eetl. gembersiroop erdoor roeren en op hoog vuur ca. 5 minuten inkoken.
Er moeten echter ook kinderen van eten, dus waar kan ik dan de port beter door vervangen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing