Kent iemand recepten voor als je geen keuken hebt, dus alleen rauwe producten en niks koken etc ?
Toegevoegd na 54 seconden:
Mn borden en bestek etc zijn van camping kwaliteit. En heb n budget.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 54 seconden:
Mn borden en bestek etc zijn van camping kwaliteit. En heb n budget.
Ik was vergeten om het vlees eruit te halen en aangezien ik zo weg moet heb ik het op de ontdooistand in de magnetron gedaan. Het was ontdooid, maar ook deels al wit, alsof het al eventjes in de pan had gezeten. Is dit gezond?
Ik heb een pan met water een aardappelen erin, 2 potten met wortels & doperwten + 4 wienersnietzels.
Wat moet ik allemaal doen?
En wanneer en hoeveel kruiden ?(zout?)
Alvast bedankt!
ik zou dat graag eens maken maar ik heb een recept uit een boekje eens geprobeerd maar dat was echt niet om te eten!!
Binnenkort ga ik voor het eerst sushi maken en ik ben op zoek naar leuke ideetjes voor de vullingen van de maki sushi. Iemand met leuke ideetjes?
california wil ik sowieso proberen: krab, mayonaise, avocado en sesamzaadjes
Verder ben ik dol op variaties met tamago, komkommer, garnaaltjes en zalm
Alle ideeën zijn welkom!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing