Wat kan ik doen met Tutti Frutti?
Het gedroogde fruit dus, niet de snoepjes. Kan ik het ook zo eten? In eten verwerken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gedroogde fruit dus, niet de snoepjes. Kan ik het ook zo eten? In eten verwerken?
Mijn moeder heeft in haar apartementje geen eigen kookgelegenheid maar wel een magnetron. Ze is stapelgek op een zachtgekookt eitje bij het ontbijt. Nou wil ik een paar eitjes koken zodat zij het eventueel kan opwarmen. Ik ben alleen bang dat het ei uitmekaar spat.
Toegevoegd na 1 dag:
Er staat al lang een eierkoker bij haar in de kast. Ze kan er niet mee omgaan. Moeder is al 84 is reumatisch en ziet heel slecht. Ze ziet de cijfers bij de magnetronknop ook niet maar ik heb haar geleerd de knop een draai te geven en tot 30 te tellen als er een gebakken ei in ligt en dat gaat goed.
Toegevoegd na 6 dagen:
Bedankt voor alle leuke tips allemaal!++++
Ik ben alleen en krijg veel gasten. Ik heb iets nodig wat je van te voren kan voor bereiden en wat je alleen op hoeft te bakken. Ik dacht aan een zakje wok groenten met wat verse groenten erbij en kip. Maar wat zou ik er nog meer mee kunnen? Ik vind dit iets te simpel kan ik er wat bij doen of iets totaal anders maken? Geen rijst ofzo erbij dat doe ik los. (bak ik met paddenstoelen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing