Ik heb een hele aparte geur aan me trui heb meerdere malen al gewassen maar krijg het er niet uit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heb de buitendeur open gehad tijdens het eten en later geurkaarsen en wierook gebrand maar helaas.. alles ruikt..tot aan de slaapkamers toe.. en daar hing de mooie kleding voor vandaag klaar dus ook die ruikt nu..
Baal stevig! Wie heeft een gouden tip voor de volgende keer?
ik heb er altijd waspoeder in bewaard, en wil er nu kattenbrokken in bewaren.
die mogen natuurlijk niet naar waspoeder ruiken.
ik heb 'm al flink gespoeld met heet water, en twee keer afgewassen.
helaas, hij geurt nog steeds heerlijk fris naar waspoeder.
iemand tips?
Badlakens hebben het niet, sommige keukenhanddoeken weer wel. Ik vraag me af waarom.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing