Sinds vannacht zitten er allemaal groepen minibelletjes op het oppervlakte vissenbak. Precies daar waar het plantje oppervlakte raakt. Klopt dit wel??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb al een paar jaar een dobberman die nu langzaam in de herfst van haar leven komt daar ga ik op een makkelijke manier mee mee om na een periode van strikte heropvoeding nu doet ze alles voor me en probeert ook de macht niet over te nemen en ze luisterd perfekt en bekijkt hoe ze moet reageeren op mij maar ik stel mij niet heel erg als baas op omdat dat niet hoeft en dat gaat heel erg goed maar is dat een goede manier om met een hond om te gaan?
Ze heeft artrose, mag niet meer springen en veel rennen.
Hoe vermaak ik haar thuis? Ze houdt niet van botjes kauwen, wel op deken of spijkerbroek. Strekspelletjes vind ze ook wel leuk, maar niet goed meer voor haar denk ik.
Toegevoegd na 1 minuut:
..s' Avonds bedoel ik dus, in de winter. Ze staan er nu vrij donker bij aangezien wij erg 'schemerig' leven 's winters.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing