Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Computer stuk? Wie heeft er een oplossing?

Mijn computer is helemaal van slag en weet niet hoe en wat, ben ook niet handig dus sorry voor de misschien onkundige uitleg.

Er staat oa een pictogram met een rood kruis RAM memory usage is critically high. RAm memory failure.
Dan staat er een geel uitroepteken op beeld zomaar De actieve desktop herstellen wat ik doe, dan zegt hij fout opgetreden.

Dan staat er Windows restore 5 errors detected!
Error fix is required
+ Hard drive doesn t respond to system commands. Critical error.
+Boot sector of thehard drive disk is damaged. Critical error.
+Read time of hard drive clusters les than 500 ms. Critical error.
Bad sectors on hard drive or damaged file allocation table. Critical error

Vervolgens ga ik fixen en dan staat er error report dat ze ge failed zijn.

Tussendoor komt er ook nog The system has detected a problem with one ore more installed IDE/SATA hard disks. Its recommended that you restart the system.

Hij schijt er ook zomar mee uit, kan niet goed internetten, even maar dus.
Wie weet wat dit is en hoe ik eraan kom en ervanaf kom?

Toegevoegd na 5 minuten:
Excuses voor de schrijf fouten.
Ben zo hard aan het typen voor de computer weer uitvalt!

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Hardware

laserprinter geeft strepen , waar kan dit aan liggen ?

ik heb een Canon LBP5000 kleuren laser printer
en geeft sinds korte tijd strepen op papier
waar kan dit aan liggen
zie de link voor een plaatje van een afdruk
http://www.xs4all.nl/~driessch/laser.jpg

Toegevoegd na 52 minuten:
in de printer ziet het er zo uit

http://www.xs4all.nl/~driessch/printer.jpg

je kan het schoon maken want het is stof
maar na een keertje printen zit het er weer
zelfs als een een leeg blad doorheen gaat

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Hardware

Waarom laten veel verkopers ons geloven dat het Apple Keyboard twee extra USB-poorten aanbiedt, terwijl het er maar één is?

Ik stoor me er al een tijdje aan. Verkopers die ons laten geloven dat het bedrade toetsenbord van Apple (aluminium) ons twee extra USB-poorten geeft, terwijl dit er maar één is!

In mijn MacBook zitten namelijk standaard twee USB-poorten. In mijn toetsenbord zitten er ook twee. Je zou dus zeggen, twee extra is 2+2=4 USB-poorten. Maar de kabel van het toetsenbord moet ook nog ergens in, dus heb ik er nog maar 3 over. Waarom blijven ze dit dan toch zeggen?

http://www.newlaunches.com/archives/apples_new_imacs_comes_with_new_compact_keyboards.php

Toegevoegd na 55 seconden:
En de vraag is dan natuurlijk: mógen ze deze valse belofte wel maken?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing