Welke ziektes en of bacteriën kunnen voorkomen door een tekenbeet?
ik ben bij een mesoloog geweest en hij had het over een broertje of zusje van de ziekte van lyme vandaar de vraag
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik ben bij een mesoloog geweest en hij had het over een broertje of zusje van de ziekte van lyme vandaar de vraag
Een tijdje terug las ik over een website die je kon gebruiken om de zorg rond een zieke te coördineren.
Stel, je buurvrouw wordt ziek. Zij stelt dan 1 coördinator aan. Iedereen die wil helpen kan die persoon mailen. Als er dan hulp nodig is, bv eten koken of de kinderen uit school halen, dan stuurt de coördinator een mailtje rond naar iedereen die had aangeboden om daarmee te helpen. Zo coördineer je digitaal snel en volledig de zorg voor iemand die tijdelijk of chronisch ziek is. Maar... wie weet hoe die website heet? Of wie weet zo'n website?
ik heb dit niet hoor
Hallo,
Ik heb nu al geruime tijd dat mijn urine er uit ziet alsof het een laagje olie / vet er in heeft ronddrijven, het is meestal geel van kleur. In de ochtend komt er ook een beetje een aparte geur van af.
Ook is mijn ontlasting niet helemaal goed denk ik. Deze is af-en-toe niet hard zoals het hoort te zijn, maar lijkt erg kleverig. Bij dit alles komt ook kijken dat ik nog een erg aparte smaak heb in mijn mond, deze is veelal bitter of zout. Ook voel ik me vaak erg moe, heb ik last van spiertrillingen en bijna altijd hoofdpijn.
Al deze klachten verdwijnen meestal 's avonds. Heeft iemand enig idee wat dit kan zijn, of wat ik er aan kan doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing