Hoeveel paracetamol mag je innemen als je al 3 ibuprofen 400 mg inneemt op een dag?
Heb oorontsteking, en dat doet zeer.....Heb er een antibioticum voor.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heb oorontsteking, en dat doet zeer.....Heb er een antibioticum voor.
gekke vraag maar toch.
Ik werk dus in de voedingsindustrie nu heb ik last van oorpijn, waarschijnlijk een lichte oorontsteking in mijn rechter oor
Regelmatig zit ik met mn schouder tegen mijn oren. (jeuk of gewoon een beweging)
Nu is mijn vraag ik zat met handen ook weer aan mijn schouder maar dan aan de kant van mijn goede linker oor en weer verder met het eten.
Het is misschien ver gezocht maar kan ik op deze manier oorontsteking overbrengen of iets anders.
Het is niet zo dat er oorgeel of wat dan ook op mn schouder zat eigenlijk helemaal niets zag er gewoon schoon uit. Maar ik heb geleerd dat je bacteriën ook niet kan zien vandaar mijn misschien iets wat rare vraag.
even ter aanvulling het is niet zo dat mn schouder in mn oor verdwijnt. meer even er langs soort van veeg alleen de buitenkant van t oor.
dus kort samengevat
Oor tegen schouder daarna hand tegen schouder is dit kruis besmetting ? Kant tekening aan de andere oor heb ik oor ontsteking.
Een chemo ingebracht door infuus om kanker cellen te doden of af te remmen, dat weet ik inmiddels al maar waar word Cytostaticum van gemaakt, waar komt het vandaan... Dat het giftig is weet ik....
Ik heb wekendelenreuma, al doet het wel veel meer pijn dan beschreven werd/word. Is er een medicijn of iets anders wat de pijn kan verminderen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing