Mijn vriendin heeft " de pil " en dan kan ze ook tellen wanneer ze ongesteld word.. Hoe werkt dat dan?
(k ben pas 12, dus nietecht ervaring.. Ben wel al ongesteld hoor..) haha.. :$
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
(k ben pas 12, dus nietecht ervaring.. Ben wel al ongesteld hoor..) haha.. :$
Ik ben 21, mijn vriendin 19. We hebben nu een aantal maanden een relatie. De sex is goed en fijn, alleen heb ik de laatste tijd last van het niet krijgen van een erectie. Ik voel me weldegelijk aangetrokken, krijg een erectie als ze me streelt, oraal bevredigd etc. Maar zodra we het gaan doen, verdwijnt mijn erectie soms.. Ik moet zeggen dat het wel even duurt voordat mijn penis in haar vagina zit, misschien dat dat me zenuwachtig maakt en daardoor de erectie verdwijnt. Ik kijk porno, masturbeer 2 keer gemiddeld per dag. Ik vraag me af of dat er misschien mee te maken zou kunnen hebben. We hebben langer voorspel gedaan, helpt wel iets maar niet direct veel. In mijn vorige relaties heb ik er weinig tot geen last van gehad. Het begint me nu op te vallen en vind het zelf erg vervelend. Mijn vriendin geeft aan het midner erg te vinden en zegt dat het vanzelf wel goedkomt. Ik ben misschien te gefocust op dat het goed moet gaan. Verder heb ik geen idee!
-
this maar een vraag.
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing