Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heeft iemand ervaring van een stressincontinentie operatie ? Ik had deze vraag al eerder gesteld maar geen reactie's gehad.

Maar ik had hem als een tvt operatie gevraagd en misschien weet niet iedereen dat het tvt operatie heet, dus nu probeer ik het op een andere manier te vragen.

Ik wil zo graag ervaring van andere vrouwen horen, en op google zie je ook niet veel van ervaringen en om eerlijk te zijn eigenlijk helemaal niks vind ik over ervaringen.

Please ik hoop dat er vrouwen zijn die deze operatie hebben ondergaan, want over 2 weken krijg ik deze operatie en ik begin hem een beetje te knijpen.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Is het voor een hetero man goed om af en toe naar homo - erotische scenes te kijken , zodat hij gefixeerde ideeën over seksualiteit los kan laten ?

Ik heb laatst de film "Drei " gezien over een erotische driehoek tussen twee mannen en een vrouw . Ik ervoer de film als "bevrijdend". In mijn omgeving hoor ik veel vast geroeste ideeën over seks , vrouwen en mannen. ( Zoals "mannen over vrouwen denken in seksueel opzicht " . Zou door het kijken naar homo - erotische en bi - seksuele films deze hetero mannen een breder beeld over seks en liefde kunnen krijgen .
Heb het hier niet over porno maar over films als "Brokeback Mountain" "Drei" en andere films met homo -erotische scenes.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Wat als je partner weinig tot nooit zin heeft?

Ik ben een (volgens mij) normale jongen van 25 jaar oud. Heb nu sinds 2 jaar een relatie met een vrouw van 28. In het begin zagen we elkaar niet zo vaak omdat we 2 uur moesten reizen van deur tot deur. Dus meestal alleen in het weekend zochten wel elkaar op en doordeweeks bleef het bij skype en bellen/smsen.

Nu is het zo dat mijn vriendin al in het begin aangaf niet zo'n fan van seks te zijn en dat het voor haar allemaal niet zo nodig is. Ik dacht dat ze er misschien nog niet klaar voor was om al geregeld met mij het bed in te duiken omdat we elkaar nog niet zo lang kenden en we beide een redelijk lange relatie achter de rug hadden (zij: 6,5 jaar en ik: 4 jaar)

Dus ik had zoiets van 'dat komt wel goed'. Nu zijn we 2 jaar verder en wonen we sinds een paar maanden samen. Maar ik moet blij zijn als het er 1 x in de maand van komt! Ik probeer er wel eens met haar over te praten en ik probeer haar ook vaak op te winden door haar te strelen, te zoenen etc. We doen vrijwel alles samen, behalve het intieme gedeelte..

Overigens komt ze wel vaak tegen me aan liggen, knuffelen we wat, maar er wordt niet gezoend of intiem gestreeld of iets in die richting. Ik probeer het soms wel eens, om haar gewoon ineens een beetje op te winden, maar dan pakt ze bijv. mijn hand en vraagt ze waar ik mee bezig ben...

Ik weet soms echt niet wat ik ermee aan moet en wat ik kan doen. Het probleem is namelijk dat ik een redelijke en gezonde sexdrive heb. 2 x per week moet toch kunnen lijkt me.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing