Welke zijn de voor en nadelen van kunststof brilglazen of glas?
Is er ook een prijsverschil?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is er ook een prijsverschil?
Hallo, ik heb al maanden last van oververmoeidheid in mijn ogen en hoofd, ik zelf denk dat het komt omdat ik veel computer en ik helaas als hobby ook gamen heb.
Sinds kort heb ik een nieuwe bril en oogdruppels in de hoop da het overging maar helaas,
nu zou ik graag willen dat die vermoeidheid over gaat en dat ik toch wel wat computerwerk kan doen zonder die moeheid...
Wie kan me helpen?
gr.
Weet iemand een manier waarop ik mijn oogsterkte kan vinden zonder naar de opticien te hoeven? En op welk formulier of afschrift ik dat zou kunnen vinden en waar dat onder valt.
Ik kreeg de tip om mijn publiek naakt in te beelden, zodat ik mijn zenuwen onder controle kon houden. Maar dat kan ik niet. Ik ben nou eenmaal niet visueel ingesteld. Kan ik het wel leren? Of hoe kan ik het in dit geval aanpakken?
Ik heb van natuur droge ogen, kan zelfs geen lenzen dragen. Ik ben op zoek naar oogdruppels die je maar één of tweemaal per dag moet indoen en die zeker niet prikken. Heeft er iemand ervaring met Hylo gel oogdruppels? Vroeger heb ik eens oogdruppels van korenbloem (blauwe druppels) gehad, bestaan die nog? en wat is de naam ervan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing