Wat kan ik doen tegen peesontsteking in mijn voet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Afgelopen weken ben ik flink verkouden geweest (niezen,slijm spugen etc.).Hiervoor ben ik naar de huisarts geweest en zei dat ik een luchtwegeninfectie had.Na een kleine week ben ik alweer ziek geworden en hoest ik nog meer als eerst.Vannacht werd ik dus wakker van het hoesten (en de koorts die ik iedere avond heb).Bij het spugen was het de eerste twee keer slijm en daarna leek het heel erg op bloed.Weet iemand wat ik kan hebben ?????
Ik ben een paar dagen geleden tijdens de gymles met mijn arm tegen een bankje gekomen, waardoor hij veel pijn begon te doen. Later die dag ben ik gevallen op precies dezelfde arm. Hij is erg dik geworden, doet pijn (ook als ik hem niet beweeg) en ik kan hem moeilijk bewegen/dingen oppakken. Ik heb dezelfde arm al 4 of 5 keer gebroken, is het verstandig om naar de dokter te gaan?
Toegevoegd na 15 uur:
nu, een paar dagen later, is de pijn nog steeds niet weg. Hij is alleen maar toegenomen. Zou het kunnen zijn dat er toch een scheurtje in zit ofzo?
Kan oas over twee weken bij de dokter terecht. Ik heb opzich geen last ervan, behalve dat hij natuurlijk flink is opgezet en daardoor tegen mijn longen en darmen ed duwt waardoor ik lucht tekort, duizelig word en uiteindelijk wat buikkramp heb. Verder geen pijn in maagstreek blablabla. Wel buik vaak dikker dan borsten en doet mijn onderbuik vaak niet mee met opzetten. Grote kans dat het van lever, milt, maag.... komt?
Ik heb aan de linkerkant van mijn bovenrug, ongeveer t2 en 1 tm c7 en c6 tot en mijn nek dus redelijke pijn. Mijn nek voelt stijf en zwaar. Ik word zo af entoe gekraakt maar dit helpt blijkbaar niet.. iemand misschien een idee, het zit alleen links en als ik er gemasseerd word of ik druk erop dan doet het pijn. Tijdens het bewegen voelt het alleen stijf, dus het veroorzaakt meer de stijfheid.
De Fysio zegt dat alles op zijn plek zit...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing