Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat veroorzaakt die langhoudende pijn en verkoudheid?

Ik heb een verkoudheid opgelopen op 11september 2014 van de peuters in een kinderdagplaats toen ik er stage deed sindsdan werd ik 4dagen verkouden,na die verkoudheid tot nu heb ik last van gele dikke slijm in mijn neus en elke ochtend dat ik wakker werd een zware slijmerige en vieze hoest en slijmen. Een week later kreeg ik zeer in mijn halsklieren en kon ik bijna niet meer slikken zo hevig was die pijn in mijn klieren ik kreeg hoofdpijn,oorpijn,koorts van 37,5 ¤C en was ik erg vermoeid en kreeg een ziek gevoel ik ging ermee naar de huisarts en volgens haar was het een bacteriële keelontsteking en kreeg een antibioticakuur van 4dagen en de pijn was helemaal weg en dan nu ong. Bijna 3 weken dat ik nog steeds last heb van die gele slijmen en sinds vandaag kreeg ik weer pijnen aan mijn keel en voel ik me veer vermoeid en ziek,wat zou dit zijn?

Toegevoegd na 1 minuut:
En heb ik steeds oorpijn op dit moment

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Iemand een idee wat er met mijn knie aan de hand kan zijn?

week of 5 geleden gevallen, toen een paar dagen last bij HET GAAN zitten en HET GAAN staan, maar ging over en pijnvrij. Toen plots na 2 weken ik opeens een zeurende pijn aan en in de rechterbuitenkant van mijn knie bemerkte. Ik kan er prima mee op bed liggen en slapen, maar bij bewegen kan er vaak een zeurende pijn optreden. Mijn huisarts zei dat ik het eerst maar even aan moest kijken, maar kan iemand dingen uitsluiten of bevestigen? Ik loop er wel moeilijker mee. Ik ben 37

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing