Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat te doen tegen waterwratjes?

Ik heb al ongeveer 1 jaar last van waterwratjes het zat aan mijn nek/keel en onder mijn oksel. Ik heb er een product op gedaan (weet niet meer hoe het heet maar als ik het erop deed, was het nogal pijnlijk). Heeft iemand trucjes,... om dit weg te halen die niet pijnlijk zijn (en dat ze vlug weg gaan)???

Toegevoegd na 1 minuut:
Met het product zijn de waterwratjes van op mijn nek/keel weggegaan.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Is herstel gedeeltelijk gescheurde enkelbanden mogelijk ?

2 jaar geleden ben ik met schaatsen in een scheur gereden. Ik heb ruim een half jaar veel last gehad. Mijn huisarts heeft me een brace voorgeschreven, dit gaf verlichting bij het lopen. Na 6 maanden kon ik weer gewoon lopen, maar met mate. Lange wandelingen waren niet meer mogelijk.
Nu , 2 jaar later, heeft de orthopeed een mri-scan laten maken. Uitslag: gedeeltelijk gescheurde enkelbanden met een ontsteking erbij.
Nu stelt hij ij voor om 4 weken met mijn enkel in het gips te gaan. Het zou dan alsnog genezen. Als alternatief stelt hij een kuur met ontstekingsremmers voor. Ik heb al een keer een dergelijke kuur gehad ivm een slijmbeursontsteking en dit heeft toen niet geholpen. Mijns inziens had deze kuur dan ook de ontsteking in de enkelbanden moeten genezen.

Heeft iemand ervaring met deze situatie?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing