Als ik mijn nek een verkeerde beweging maakt, knakt er iets, dat doet behoorlijk pijn, ik krijg dan een branderig gevoel weet iemand hoe dat komt?
-Hoe het zou komen?
- Wat kan ik er aan doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
-Hoe het zou komen?
- Wat kan ik er aan doen?
krijg al pillen van huisarts maar er wordt gezegd dat het wel 1 jaar kan duren voor het over is maar de klachten zijn heel vervelend
Ik zit gewoon en dan krijg ik behoorlijke steken in mijn achillespees. Ik kan mijn tenen dan niet meer omhoog trekken. Ik moet dan een paar minuutjes rondjes draaien zodat de achillespees van het "slot" afgaat. Kent iemand dit probleem. Heb gezocht online maar de symptonen zijn niet hetzelfde dan wanneer je bijvoorbeeld en ontstoken achillespees zou hebben.
Ik ga op vakantie en moet lang in de auto zitten.
Ongeveer 2 jaar geleden kwam er een bal tegen mijn duim aan (voetbal). Sindsdien kan ik mijn hele duim naar achter doen (zie foto). Ik weet niet zo zeker of het pijn deed toen de bal ertegenaan kwam, maar ik geloof van niet. Het doet alleen een beetje pijn als ik hem helemaal naar achter heb gedaan. Is mijn duim nu uit de kom?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing