Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is het wel gezond om te gaan hardlopen bij extreem overgewicht?

Ik zie in het programma Obese steeds dat die mensen met zo'n extreem overgewicht moeten gaan hardlopen. Ik heb niet zo'n extreem overgewicht, maar toch wel wat kilo's te veel (ik weeg 100 kg bij 1.72 m) en mag van de instructeur op de sportschool niet hardlopen omdat dat te belastend zou zijn voor mijn enkels en knieën.
Ik zie bij die mensen in Obese niet dat zij last hebben van hun enkels en knieën.
Kun je dus toch gewoon hardlopen met overgewicht?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Ik heb nu 2.5 maanden last van mn maag zie uitleg?

Hi ik heb nu echt bijna 2 aan 2.5 maanden last van mn maag ik ben na mn huisarts gegaan ik moest medicijnen gaan gebruiken voor 2 weken en als het niet zou overgaan moest ik terug komen ik heb nu een afspraakje gemaakt voor dinsdag.
De vraag aan jullie is:
Wat kunnen de gevolgen zijn opnieuw een medicijn na het ziekenhuis operatie?

Alvast bedankt en de pijn is echt in mn maag.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Kunnen er nog meer oorzaken zijn voor opvliegers dan de overgang?

Ik lees hier oa al schildklier en PMS, maar dat is bij mij niet aan de orde. Ik heb het gevoel dat ik het nu wel erger heb nu ik verkouden ben, maar ik weet niet of dat kan.

Ik ben overigens 44 jaar, dus het kan misschien ook best wel met de overgang te maken hebben, maar ik wil graag wel graag weten of het nog meer oorzaken kan hebben.

Toegevoegd na 2 minuten:
1x graag is genoeg ;-)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing