wat moet ik doen aan mri scan
ik moet morgen in de mri scan en ik wil wat meer weten
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik moet morgen in de mri scan en ik wil wat meer weten
Ik ben 13 en ik speel best een hoge niveau Rugby, bij kracht trainingen moeten we soms zware dingen optillen zoals medespelers, mijn vraag luidt; hoe ontstaat hernia? krijg je bijvoorbeeld hernia als je zware dingen optilt of kan het gewoon spontaan gebeuren? loop ik een grotere kans op hernia (Als rugby speler) dan een normale persoon? want ik zit ook meestal in de Scrum (Een scrum wordt gezet als er een kleine overtreding is gemaakt bv. een pass naar voren of bij het staan van offside), waar je een gestrekte rug voor nodig hebt en moet pushen.
als sporter heb je veel spieren nodig, vooral bij rugby, maar kunnen buikspieren de kans op hernia verkleinen?
ps. op de foto is er een scrum na gebootst, ik ben nr.1
Alvast Bedankt voor het antwoorden van mijn vragen :D
Met sporten heb ik een bloedblaar opgelopen. Ik heb er geen last van, maar vraag me toch af hoe je er van af komt, moet je hem net zoals bij een blaar openprikken of gaat ie vanzelf weg?
None
Te vergelijken met verbranding door de zon..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing