Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Hypotheken. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zit het met de verhouding Eigen vermogen tegen over het verkrijgen van een hypotheek?

Stel je brengt zelf 5000 is kun je dan naar een bank gaan voor een hypotheek van 15000 of 25000 of meer?

Of je brengt 50000 in krijg je dan een hypotheek van 100000 of 150000?

Zit er iets van logica achter of een rekenmethode om dit te achterhalen?

Toegevoegd na 17 minuten:
Het gaat over een bedrijf daarom ook Eigen vermogen.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Ik werk vast in Amerika en huur er een huis. Ik wil graag een woning kopen in Nederland en deze verhuren. Is een NL hypotheek mogelijk?

Ik heb een Nederlands paspoort en woning is bedoeld voor vriendin en drietal vrienden. Zij betalen mij huur en ik wil er uiteindelijk ook zelf in gaan wonen na een paar jaar (huurders blijven). Iemand hier ervaring mee en advies wat betreft de fiscus zowel in Amerika als Nederland? Heb veel gegoogled maar kan vrij weinig hieromtrent vinden. Alvast dank!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing