wij willen huis kopen zijn 54 jaar hypotheek 180000 geen eigen inbreng gaan lasten omhoog bij 65 jarige leeftijd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Hypotheken. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ook gezien de economische klimaat doe ik nu liever aan lastenverlichting dan dat ik mijn geld aan een leuke reis besteed. Aan de ene kant kan ik mijn hele studieschuld in een keer aflossen aan de andere kant denk mocht ik ontslagen worden dan kan mijn studieschuld naar draagkracht worden aangepast en eventueel in de toekomst worden kwijtgescholden. En kan ik het geld misschien beter anders besteden.
als ik geld spaar dan krijg ik altijd 1 keer per jaar uitbetaald. dus neem aan dat de rente over 1 jaar berekend wordt!?
Ik weet dat de rentevaste periode van mijn hypotheek ergens begin volgend jaar afloopt, maar ik weet niet precies hoe dat dan werkt. Ik begrijp dat ik een nieuw rentevoorstel van m'n hypotheekverstrekker zou moeten krijgen. Hoef ik hier dus nog niet zelf achteraan te gaan? Hoe lang van tevoren doen ze mij die aanbieding? Wat gaat het me kosten als ik naar een andere verstrekker over wil stappen en hoe regel ik dat? Zou dat betekenen dat de hele hypotheek opnieuw moet worden afgesloten, of is dat een kwestie van overnemen door de nieuwe verstrekker?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing