Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is experian het zelfde als het bkr?

Ik heb al een tmobile abbo en wil er eentje bij hebben op mijn naam eerste abbo totaal geen probleem (klein half jaartje geleden) nu word hij geweigerd er is niks veranderd geen schulden misschien een rekeningetje een maandje later gedaan maar geen erge dingen verder geen veranderingen alleen verhuisd waarom word hij nu geweigerd????? Ik heb grhoird en gelezen oclver experian wat houd dat in en wat staat er bij hun geregistreerd? En kijken ze daarnaar?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Mogen incasso medewerkers dossiers inkijken van mensen die zij persoonlijk kennen en aan "vrienden" vertellen wat voor schuld die kennis heeft ?

Stel ik heb een schuld en een vriend werkt bij een incasso bureau mag hij zomaar in dossiers van bekenden kijken (ook die van mij ) en vervolgens aan anderen Buiten het bedrijf "vrienden groep ,ouders andere bekenden" achter me rug om mijn "financiële situatie" bekend maken? Zijn er geen wetten die dat verbieden om zo'n bureau aansprakelijk te stellen voor het ongepaste gedrag van een medewerker??

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Ik ben gehandicapt & cronisch ziek, Waar kan ik een krediet krijgen ofzoiets ?

Hallo ,
Ik ben 19 jaar en chronisch ziek en gehandicapt.
Onlangs heb ik 1.5 jaar in een zorg instelling gewoond maar door mijn leeftijd moest ik daar vertrekken omdat ze goede hoop hadden dat ik voor mijzelf kon zorgen met hulp van thuiszorg.
Alles goed en wel .. Woon nu sinds november op mijzelf en heb nog steeds geen huursubsidie , Omdat ik recht heb op bijzondere huurtoeslag duurt het langer.. maar helaas wist ik dit niet vantevoren.. had rekening gehouden met ongeveer 2 / uiterlijk 3 maanden ..
Inmiddels ben ik best in de schulden geraakt omdat ik me huur en elektriciteit maar voor de helft kan betalen en geen krediet heb bij de bank.
Ik leef op dit moment van een Wajong-uitkering.
Weet iemand waar ik misschien een krediet kan aanvragen ? Ik woon in rotterdam/
Mijn bank kan deze alleen geven als ik een studie volg en studiefinanciering ontvang.. dus dat gaat al over. Heeft iemand misschien een tip voor mij of iets uit eigen ervaring ? Alles is welkom want op dit moment weet ik het echt niet meer en heb nu al 1500 euro schuld..
Alvast bedankt !

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe kijk jij aan tegen een abonnementensysteem i.p.v. het provisie systeem zoals die nu veelal is in de verzekeringsbranche?

Het is meestal zo dat, wanneer je een verzekering afsluit, je extra geld betaald in de vorm van provisie als kosten voor de tussenpersoon. Tegenwoordig zijn er ook tussenpersonen die zonder provisie werken. Je betaalt dus eigenlijk zo'n 20/25% minder voor je verzekeringen en in plaats daarvan betaal je een vast bedrag (abonnement) voor de verdienste van de tussenpersoon. Dit is eigenlijk altijd goedkoper. Waarom zijn er toch nog veel mensen die kiezen voor het oude provisiesysteem?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing