Kan de gulden nog terugkomen?
ons oude geld. dat het mislukt met de euro.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
ons oude geld. dat het mislukt met de euro.
Ik had boekjes gekocht. Maar ik wil ze terugbrengen, want die hadden ze al. Op sommige bonnetjes staan 14 dagen en op sommige 8 wat is wettelijk?
Als ik naar de stad ga hier in Amsterdam en in (kleding) winkels kom , dan ga ik het liefst weer zo snel mogelijk de deur uit, maar ja ik moet wel voor mijn kinderen.
Want ze draaien zo hard muziek , dat je je zelf niet eens meer verstaat.
Dat is toch niet aantrekklijk meer om zo te gaan winkelen.
Ik heb er wel eens wat van gezegt, en dan zeggen ze van O ja owh nou valt wel mee hoor zo hard staat het niet.
Dit lijkt mij niet echt gezond voor je oren. (te veel decibel)
Waar het vreemde gebruik om met de pasen naar meubelwinkels te gaan vandaan komt weet ik niet (iedereen haat het en iedereen gaat lijkt het wel), wel zie ik in alle winkels paasacties. Zijn meubels op 2e paasdag echt goedkoper dan de rest van het jaar, of worden we in de maling genomen?
Ik moet meubels kopen en wil een week later niet meer betalen, 't is tenslotte crisis.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing