Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

hoe maak je rijstwafwels?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Ze kosten 19 of 20/21 cent per rol (de naturel uitvoering), afhankelijk van bij welke supermarkt je ze koopt. Dus daar zou ik sowieso zelf geen moeite voor doen.

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (1)

Het is niet mogelijk om die zelf te maken, want er zijn grote machines voor nodig. Toevallig zag ik zaterdag in een supermarkt dat een pak rijstwafels van Ok€ slechts 19 cent kost, dus die zijn best betaalbaar!

Rijst gaat in een mengbak, waar eventueel andere grondstoffen zoals zout, maïs of sesam zaad wordt toegevoegd. Daarna wordt het rijstmengsel verpompt naar de pofferij. Daar wordt het in een machine gedaan, verhit, en onder druk gezet. Door de hitte en de druk in de machine ontploffen de rijstkorrels als het ware. Net als popcorn. In de machine kan de rijst nergens anders heen ontsnappen, maar worden de ontplofte rijstkorrels in een vorm van een wafel gedrukt.
(Lees meer...)
Amadea
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing