Is de nieuwe smaak kauwgum van mentos (3 layers of fruity sensation) halal?

Mijn vriendin vroeg mij of die kauwgum halal is. Ze zag dat er stond op de verpakking dat er gelatine in zat. Ik vraag me af of dat wel halal is

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

halal wil zeggen dat het onder de voorwaarden van de sharia geslacht/. bewerkt is. gelatine wordt gemaakt van gemalen, gekookte varkensbotten. Dus zou een moslim dat niet eten. Wrigleys heeft op sommige kaugumsoorten/ merken een K van Kosher of U ( vegetarisch) en de H van Halal of haram staan. Mentos heeft altijd al een H gehad in arabische ( moslim) landen dat het Halal had, dus bij de nieuwe smaak zal ook het geval zijn, maar dan niet in alle landen. De Halal snoepjes hier zal je dan ook in een moslim speciaalzaak moeten zoeken.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100