bevat havervezel & maïszemelen ook gluten?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

haver bevat gluten, mais niet.

Ja, gluten zijn de vliesjes om korreltjes van tarwe, rogge, gerst, spelt, rijst, maïs, haver, bonen en wellicht nog wel meer. Dus havervezel en maïszemelen bevatten inderdaad gluten.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100