is het erg als je een product 2 keer invriest en dan weer op eet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voedingsmiddelen. Vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen en vegetarisch en veganistisch vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Sinds ik op mezelf woon eet ik bjjna alleen maar sla als groente, het is lekker en makkelijk. Is het gezond om dit te doen of moet ik het varieren (dus elke avond andere groente)?
Ik drink over het algemeen veel te weinig. kan dit invloed hebben op me gewicht en andere dingen van gezondheid?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing