Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zou je zelf groentefriet kunnen maken?

Het is vrij nieuw in de handel: Groentefriet.

Maar hoe zou je het zelf kunnen maken?
Voornaamste ingrediënten zijn volgens mij: Zoete aardappel, pastinaak, wortel, kokosolie en kruiden.

Nu zou ik hier met de keukenmachine een mooie egale substantie van kunnen maken, maar hoe maak ik er dan vervolgens frieten/patatjes van?
Die ik daarna kan afbakken in oven of frituurpan...?

Zijn er nog bindmiddelen nodig, en bestaat er een apparaat om van een substantie, frietjes/patatjes te maken?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Koken

kun je wraps beleggen en snijden voor het verwarmen?

Ik moet tapashapjes maken en heb op de locatie weinig tijd/ruimte. Nu dacht ik: ik kan nu vast de wrapjes beleggen, in de juiste grootte snijden en een prikker erin steken. Vanavond alleen nog even opwarmen en klaar ben ik.. of werkt dat niet? En zo ja, hoe lang in de oven? Ps ik maak ze met kruidenkaas, paprika, basilicum en geraspte kaas erover.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing