Wanneer gebruik je een puntzeef?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb bloem, water, bakpoeder en olijfolie, suiker en zout gebruikt om het deeg te maken. Het is een goed kneedbare bol. Plakt niet aan mijn handen en valt niet uitelkaar, maar als ik het met mijn hand uit duwt, rekt dan trek je het uitelkaar ipv dat het elastisch is.
Ik wil vanavond een salade maken en er staat dat je er baby courgette in moet doen (rauw). Nu is mijn vraag of deze anders van smaak is dat de gewone, grotere courgette. Ik kan me namelijk niet voorstellen dat de grotere courgette rauw lekker is.
Ik wil van wortelen, tomaten en pompoen saus inmaken in glazen potten. Moet ik hierbij pectine gebruiken zoals je moet doen bij het inmaken van jam?
Heb al diverse hakmachines geprobeerd..............maar helaas...............de dadels blijven heel
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing