hoelang kun je ontdooide aangebroken diepvriesmaaltijden in de koelkast bewaren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
op tv zag ik hoe mensen brood bakte door middel van ijs en boem te mixen en 2 min in de magnetron te doen. mijn vraag is kan dit echt en als dat waar is, waar is het recept te vinden?
Dus dat je het er "echt niet uit zuigt"? Ik heb een zelfvriezende machine.
Toegevoegd na 5 minuten:
Ik wil daarvoor dan mijn eigen fruit gebruiken
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing