Wat is de gezondste olijfolie om in te bakken?
Ik kan niet tegen lactose dus stap over op olijfolie is ook een van de gezondste neem ik aan. Maar welke olijfolie kan ik hierbij nu beste gebruiken.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kan niet tegen lactose dus stap over op olijfolie is ook een van de gezondste neem ik aan. Maar welke olijfolie kan ik hierbij nu beste gebruiken.
Ik wi lgraag een appelcake maken, nu weet ik dat goudranet goed voor appeltaart is, maar zijn ze ook goed voor cake?
En ik sneed net 1 goudranet open en hijs een klein beetje ''groenig'' aan de zijkant, hoort dat bij de goudranet? of is hij dan nog een beetje onrijp?
Ik ben student en kook wel eens voor meerdere dagen en leg restjes dan in de vriezer. Meestal laat ik ingevroren maaltijden ontdooien, maar daar heb ik niet altijd de tijd voor/zin in. Kan ik gerechten ook uit de vriezer halen en dan direct in de pan opwarmen? Ik heb het dan over 'volledige' gerechten zoals boerenkool/spaghetti met saus etc.
http://www.ah.nl/allerhande/recepten/674476/speculaascake
ik wil graag bovenstaand recept maken , en ik heb een kleine weegschaal (in de vorm van een lepel om kleine gewichten te meten) ik vroeg me allen af, ik heb 4 tl koek en speculaaskruiden nodig, maar hoeveel weeg 1 tl ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing