Hoe doen wafelkramen chocolade op een wafel?
Ik wil een wafel bakken en daar dan chocolade op doen. Alleen als ik dat doe dan stolt de chocolade niet
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil een wafel bakken en daar dan chocolade op doen. Alleen als ik dat doe dan stolt de chocolade niet
Ik heb een kortharige dwergteckel. Ik lees zo veel verschillende dingen over hondenvoer en hondensnacks dat ik niet meer weet welk merk nou goed is en betaalbaar.
Mijn teckel is ongeveer 1 jaar en 3 maanden oud. Ze weegt ongeveer 7 kg. Ik geef nu elke avond 1 zakje pedigree en ik zorg dat het bakje met brokjes altijd gevuld is. Ook de beloningssnoepjes, tandenborsteltje, etc. geef ik allemaal van het merk Pedigree. Is Pedigree nou echt zo slecht als dat ik wel eens lees of is dit gewoon een goed merk?
Dit merk is voor mij nog betaalbaar. Als iemand suggesties heeft voor een ander merk graag rekening houden met dat het voor mij niet te duur is, dus ongeveer de prijsklasse van Pedigree aanhouden. :)
Ik ben een maand geleden overgestapt op een veganistisch dieet. Tot nu toe geen klachten, voel me een stuk beter en krijg alle voedingsstoffen binnen zonder de troep van de vleesindustrie.
Maar...
Tempeh! Ik ben geen kieskeurige eter, echt niet. Ik kan me niet eens meer herinneren de laatste keer dat ik iets niet lekker vond. Tempeh echter, zoals ik het bereid heb, is te vergelijken met kattevoer.
Nat, stinkend, en bovenal; heeel erg vies.
Op de verpakking stond 5 minuten in olie bakken. Heb precies dat gedaan.
Hoe kan ik de smaak van Tempeh overmeesteren? Sommige dingen moet je leren eten, dus weet iemand een goede (liefst makkelijke) tip die mijn haat voor Tempeh om kan zetten in een verslaving?
Alvast bedankt!
Niels
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing