Waarom verhoogt rood vlees het risico op kanker en wit vlees niet?
Het WHO heeft rood vlees als mogelijk kankerverwekkend gelabeled en bewerkt vlees als bewezen kankerverwekend. Waarom wordt alleen rood vlees gelinkt aan kanker?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Het WHO heeft rood vlees als mogelijk kankerverwekkend gelabeled en bewerkt vlees als bewezen kankerverwekend. Waarom wordt alleen rood vlees gelinkt aan kanker?
Een beetje domme vraag misschien maar ik vraag me vaak af of ik groente en fruit het best direct na aankoop zou moeten wassen of pas als ik het consumeert?
Ik wilde vandaag broodpudding met appeltjes bakken maar het is compleet mislukt. De pudding viel uit elkaar. Ik heb gebruikt; brood (geweekt in water en uitgeknepen) ongeveer een half volkorenbrood zuurdesem met sesam, 1 ei, een halve pot yoghurt, bakpoeder, 2 appeltjes, kaneel, stevia.
Volgens het recept van mijn oma, alleen gebruikte zij room ivp yoghurt.
De pudding brokkelde helemaal uit elkaar, het was precies crumble. Ik heb hem weggegooid. Hij kreeg ook geen korst...
Ik heb vandaag boterkoek gebakken,maar het is veel te vettig en de boter druipt er van af.
Wat moet ik doen?
Gisteren had ik het idee om zelf amarena kersen te maken. Om het meer smaak te geven zag ik in verschillende recepten op internet gelezen dat je de kersenpitten kapot moet slaan met een hamer (stuk of 12) en in een theezeefje mee moet laten trekken in de saus met de kersen. Zo gezegd, zo gedaan, maar nu lees ik dat kapotte kersenpitten giftig kunnen zijn!
Mijn vraag is nu; Kan ik mijn ingemaakte kersen en de siroop nog wel consumeren (het theezeefje met de pitten heb ik er na een half uur weer uitgehaald) of kan ik beter de heleboel weggooien :(
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing