Waar kan ik online mooie figuurzaag patronen vinden (gratis)?? (geen kinder patronen)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat is het voordeel van een slagplug? En wat us het verschil tussen een slagplug en een schroef die je in een plug draait? behalve dat je de slagplug moet slaan en de ander moet draaien
Ik heb een bio-ethanol haard. Door veranderd interieur wil ik hier nu zelf een schouw omheen maken. Dit is ongeveer de bedoeling: http://www.welke.nl/lookbook/Frouke/Inspirerend/Frouke/Mooie-kleur-op-de-muur.1340636406.
Nu gaat die schouw maken wel lukken, maar ik zit ermee hoe ik hem aan de muur bevestig. Ik zie twee mogelijkheden:
1) Er een stel scharnieren aan schroeven en die scharnieren op de muur schroeven. Maar dan zie je lelijke scharnieren.
2) Een dwarslatje aan de muur schroeven en de schouw vastschroeven aan dat dwarslatje. Dit is onzichtbaar, maar wel een vrij permanente oplossing vooral als ik de schroeven onzichtbaar wil wegwerken. De schouw kan er dan alleen af met breekwerk.
Zien jullie nog andere mogelijkheden zodat ik geen schroeven of andere bevestigingsmateriaal zie, maar zodat de schouw wel van de muur kan als het moet?
Ik wil mijn betonnen schuurtje afbreken. Daarbij ben ik aan het bekijken hoe ik het puin het best af kan voeren.
Nu wordt dit door de afval-verwerker per kg berekend. En ik heb straks zo'n 3 a 4 m3 puin.
"Brengt u schoon puin, dan betaalt u op vertoon van uw afvalpas een poorttarief van € 4,- voor de eerste 100 kg. Iedere 20 kg meer kost € 0,80."
Dat is dan waarschijnlijk 4 Euro + nog wat voor elke aanhanger. (geen idee wat het laadvermogen van een gemiddelde aanhanger is)
Een klein 3 kuub afzetcontainertje kost zo'n 100 Euro.
Wat zou dat puin ongeveer wegen ? Daarmee kan ik de prijs berekenen.
Ik probeer te achterhalen wat het goedkoopst is.
( inderdaad... een echte 'ollander ;-D )
De foto is van normaal fotopapier. De deur is geverfd, moeten we dat er dan afschuren?
En hoe krijg je het mooi glad?
Toegevoegd na 42 minuten:
Vergat erbij te zeggen: de foto is net zo groot als de deur zelf (200 bij 81 centimeter), en hij moet lang meegaan, dus plakband is vast geen optie. Ook moet hij er goed glad op gaan, en plakband zie je er vast doorheen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing