Hoe maak je rookrondjes bij het uitblazen van rook?
Het lijkt me wel grappig om rondjes te kunnen uitblazen bij het uitblazen van rook, maar het lukt niet helemaal...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het lijkt me wel grappig om rondjes te kunnen uitblazen bij het uitblazen van rook, maar het lukt niet helemaal...
Misschien niet een vraag om de nederlanders wijzer te maken, maar ik zit er nu eenmaal mee. En hier krijg je toch redelijk goede antwoorden.
boogpanelenschutting delen ongeveer 30 cm hoger makenl
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing