2 dumbo ratten 1 is overleden. Mag ik er een andere bij zetten?
Ik had 2 dumbo ratten 1 is vandaag op jonge leeftijd overleden wat moet ik nu doen want alleen houden mag niet maar er bij zetten kan ook niet ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik had 2 dumbo ratten 1 is vandaag op jonge leeftijd overleden wat moet ik nu doen want alleen houden mag niet maar er bij zetten kan ook niet ?
Er komt wel elke dag iemand langs voor eten/drinken/aandacht voor haar. Ze gaat ook naar buiten maar deze dagen blijft ze binnen en heeft ze een kattenbak. Ze kan ook naar buiten kijken wat ze vaak doet.
Worden die geslacht?
Hoi,
Onze buren hebben een sinds kort een katje, alleen breekt de kat steeds in door onze kattenluik. Ze steelt dan de brokjes van onze eigen katten en we zijn er achter gekomen dat ze dan ook bij ons slaapt (wat natuurlijk niet de bedoeling is).
We zijn meerdere keren met het katje naar de buren gegaan met dit verhaal maar ze doen er niets aan. Ook zijn we meerdere keren met het katje naar de buren geweest zodat zij het katje dan mee naar binnen zou kunnen nemen maar ze doen dan nooit open als wij er zijn.
Mijn gezin en ik hebben het gevoel alsof het katje een beetje verwaarloosd word omdat ze altijd buiten is en altijd bij ons in komt breken als het koud is en ze moe is. Ook lijkt het alsof het katje zwanger is en we zijn bang dat ze dan in ons huis gaat bevallen… we vinden haar echt heel zielig en we zien duidelijk wanneer ze bij ons is dat ze toe is aan spelen, slapen en warmte
Onze eigen twee katten worden gefrustreerd hier door en zijn constant shaggerijnig en wij vinden dit heel vervelend voor ze..….
wij weten niet wat we moeten doen, en willen onze eigen kattenluik niet dicht doen omdat onze eigen katten dan niet meer de vrijheid hebben om naar binnen of buiten te gaan..
Heeft iemand tips?
Ik heb een kater die 2,5 is en gecastreerd. Sinds 1,5 maand hebben we een poes er bij, zij is 3 maanden oud. Ze komen goed overweg maar mijn kater gaat nu vaak in de wasmand of op mijn bed plassen of op mijn kleding die soms op de grond blijft liggen in mijn kamer. We hadden 2 katten bakken maar ze gingen steeds in de zelfde waardoor we nu veranderd zijn naar 1 kattenbak. Zou hij dit doen uit protest omdat hij dit niet fijn vind. De kattenbak is ook hout korrels en niet meer katten grind. We hebben wel geleidelijk aan in zijn eigen kattenbak deze overgang gemaakt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing