Als je niet zo stressbestendig bent, heeft het dan zin om een eigen bedrijf te beginnen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo,
Ik ga binnenkort stoppen met mijn 2e hbo studie.
( 1e studie : September tot December gevolgd,
2e studie: September tot Januari gevolgd.)
Ik denk erover om eerst een half jaar te gaan werken.
Maar als ik weer volgend jaar wil beginnen met eventueel een 3e hbo studie, is dan de college geld boete ook voor mij van toepassing?
Ik bedoel daarmee te zeggen dat ik als 1e jaars eigenlijk al 2 jaar erop heb zitten en daardoor al in mijn 3e jaar de boete moet betalen?
Bedankt!
Op MBO nivo maar je geen diploma voor hoeft te hebben.
Geen zwaar werk moet het zijn.
ER MOETEN VEEL MENSEN UIT
bij het solliciteren krijg ik te horen dat ik niet genoeg zelfvertrouwen uitstraal - wat kan ik hier aan doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing