Zijn er ook dieren die na de geboorte niet meer groeien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In t donker en als ik mijn ogen sluit, zie ik witte spikkeltjes.. Ligt dit aan de manier hoe het menselijk oog werkt?
Nu het weer wat warmer wordt, ga ik meer zweten, ook veel onder mijn oksels. Ik heb op internet wat rondgekeken en heb onder andere deze site gevonden http://tinyurl.com/StopZweten . Heeft iemand hier ervaring mee? zit erover na te denken om dit product te kopen.... Klinkt in ieder geval wel heel erg interessant!
Moet ik weten voor school (klas 2, gymnasium). Ik kan het nergens vinden, hoewel mijn leraar beweert dat het in het boek staat :P. Iemand een idee?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing